Chat
Ung Revers

Novavi Ung Revers

FOR FORÆLDRE

Kontakt os

Her på siden finder du vores forskellige afdelinger, hvem du kan møde der, og hvordan du kontakter os. Send en sms til din lokale afdeling.

Find os her:    Frederikssund     Helsingør     Herlev     Køge     Lyngby     Ringsted     Roskilde     Odense


Frederikssund og Herlev 


Ung Revers Frederikssund
Kilde Allé 22
3600 Frederikssund
Frederikssund@ungrevers.dk

Ung Revers Herlev
Herlev Ringvej 2C, 2. tv
2730 Herlev
Herlev@ungrevers.dk

 

Send SMS
Send SMS


Lyngby og Helsingør


Ung Revers Lyngby
Jægerborgsvej 66A
2800 Lyngby
Lyngby@ungrevers.dk

Ung Revers Helsingør
Søndre Strandvej 10, kælderen
3000 Helsingør
Helsingør@ungrevers.dk

Send SMS
Send SMS


Køge og Roskilde


Ung Revers Køge
Vestergade 18, opg. A, 1.th
4600 Køge
Køge@ungrevers.dk

Ung Revers Roskilde
Algade 49, 1.th
4000 Roskilde
Roskilde@ungrevers.dk

Send SMS
Send SMS


Odense


Ung Revers Odense
Kongensgade 70, 2.sal
5000 Odense C
Odense@ungrevers.dk

Send SMS
Send SMS
Send SMS


Ringsted 


Ung Revers Ringsted
Torvet 1,1. mf.
4100 Ringsted
Ringsted@ungrevers.dk

Send SMS
Send SMS

Information vedr. Corona-virus

Du kan desværre ikke fremmøde i vores lokaler i øjeblikket.
Pga. Corona virus afholdes alle samtaler i Novavi Ung Revers over telefon.
Har du allerede tid til en samtale, kan du sagtens holde den, blot ved at din behandler ringer til dig.
Vil du gerne have en samtale, kan du ringe eller skrive en mail til hvilken som helst af vores behandlere. Du kan finde kontaktinformationer under kontakt i menuen.
Vi har de næste uger åben på chatten mandag til fredag kl. 9-16 og du kan også skrive til vores brevkasse.